Meble na wymiar – zalety

Wyjątkowa wizja, niewymiarowe wnętrze, własny pomysł, każdy powód będzie dobry, aby skorzystać z możliwości projektowania mebli pod wymiar. Indywidualizm, wolność i swoboda to wszystko zapewniają meble idealnie dopasowane do potrzeb. Meble na wymiar – zalety. Sprawdźcie!

Spis treści:

 • Wnętrze w Twoim stylu
 • Niewymiarowa i mała przestrzeń

Zaprojektowanie idealnego wnętrza w twoim stylu oraz niewymiarowa lub mała przestrzeń do aranżacji. Poznaj zalety mebli tworzonych na wymiar.

Wnętrze w twoim stylu

Gdy gotowe meble nie spełniają oczekiwań i w głowie pojawia się nowa wizja aranżacji wnętrza, rozwiązaniem mogą być meble tworzone na zamówienie. Dlaczego warto zdecydować się na takie meble? Ponieważ przy projektowaniu mebli nie ma ograniczeń. Można stworzyć wystrój idealnie odpowiadający potrzebom i wymaganiom, który będzie funkcjonalny i spełni wszystkie oczekiwania. Można uznać, że to metoda na znalezienie mebli idealnych. Ograniczeniem mogą być tylko pomysły, całą resztę można zrealizować. Indywidualizm idący w parze z wysoką jakością pozwala na aranżację wyjątkowej i niepowtarzalnej przestrzeni. Meble stworzone na wymiar będą gwarancją wyjątkowości. Zaprojektowane meble odzwierciedlają styl klienta, dlatego wnętrze będzie idealne i przemyślane w każdym detalu. Korzystając z mebli na wymiar można, urządzić kuchnię, sypialnię, salon i każde pomieszczenie według swojego stylu i upodobań. Meble na zamówienie dają ogromną swobodę aranżacji, ponieważ można dowolnie wybrać kolory, dodatki, rodzaj materiału. Do produkcji mebli z naszej oferty używane są materiały najwyższej jakości, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Meble tworzone na lata, trwałe, odporne, precyzyjnie wykonane, estetyczne. Dzięki meblom na wymiar można zaaranżować stylowe, komfortowe i ponadczasowe wnętrze.

Niewymiarowa i mała przestrzeń

Najtrudniejsze do aranżacji są przestrzenie małe lub o nieregularnych wymiarach. W takim przypadku trudno dopasować gotowe meble tak, aby pomieszczenie zostało dobrze wykorzystane i nie została zmarnowana cenna przestrzeń. Właśnie do takich wnętrz najlepszym rozwiązaniem są meble na wymiar. Dzięki takiej aranżacji każdy centymetr przestrzeni zostanie dobrze wykorzystany. Szafy tworzone pod indywidualne potrzeby tak, aby zmieścić wszystkie rzeczy i przedmioty, które powinny zostać ukryte. Wyposażone dokładnie, tak by sprostać najbardziej wymagającym gustom. Przemyślana aranżacja wnętrza dająca komfort użytkowania i ciesząca oko. Stylowe wnętrze może być również praktyczne. Funkcjonalnie zaaranżowany każdy zakątek przestrzeni. Piękne i wyjątkowe wnętrze stworzone na wymiar to idealny sposób na realizację własnej wizji stylowego miejsca. Meble na indywidualne zamówienie są wspaniałym pomysłem dla osób, które wiedzą, czego chcą i mają sprecyzowany gust lub podoba im się konkretny styl. Dzięki możliwości projektowania wszystkie oczekiwania mogą zostać spełnione. Wszystko to w połączeniu z najlepszą jakością. Meble do każdego pomieszczenia i wnętrza, dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Meble na wymiar cena

Gdy mowa o meblach na wymiar, w pierwszej kolejności nasuwa się na myśl pomieszczenie jakim jest kuchnia. To właśnie ona najczęściej stanowi nie lada wyzwanie do zagospodarowania jej przestrzeni tak, by była nie tylko funkcjonalna, ale i modna i estetyczna. Ile zatem kosztują meble kuchenne zamawiane pod wymiar? W tej kwestii warto pamiętać, że cena ta jest ściśle uwarunkowana ich charakterem i zależy między innymi od:

 • wielkości kuchni – wielkości mebli,
 • tworzywa z jakiego meble zostały wykonane,
 • kraju pochodzenia – ceny mogą różnić się od siebie w zależności od miejsca ich zakupu,
 • poziomu skomplikowania projektu,
 • zastosowanych dodatkowych rozwiązań usprawniających jej funkcjonalność.

Biorąc pod uwagę wyżej wymienione punkty, podanie ceny kuchni na wymiar jest możliwe dopiero w momencie otrzymania wyceny przez producenta. Wcześniej należy przedyskutować wszelkie możliwe rozwiązania, wziąć pod uwagę swoje potrzeby, oczekiwania i gusta. Dlatego też właśnie z tych względów nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy mała kuchnia robiona pod wymiar okaże się tańsza od nieco większej czy też odwrotnie.

Oczywiście kuchnia to nie jedyny rodzaj mebli, które możemy otrzymać pod zamówienie na wymiar. W takiej formie można także zakupić meble wypoczynkowe, pokojowe, sypialniane, a nawet stoły, krzesła, komody i wiele innych.

Meble na wymiar na raty

Jeśli masz taką możliwość, możesz postarać się o zakup mebli na raty. To wygodne rozwiązanie, zwłaszcza wtedy, gdy koszta okażą się dość wysokie, a ty nie posiadasz w danej chwili pełnej kwoty, by pokryć je jednorazowo. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, wiele firm oferujących meble pod wymiar przygotowała dla nich specjalną ofertę ratalną. Jest to bardzo wygodna forma zakupów, która pozwala uzyskać dobrej jakości kuchnię na wymiar spełniającą wszystkie oczekiwania, nie odczuwając finansowych strat tak bardzo, jak przy zakupie całości wyposażenie w postaci jednorazowej zapłaty.

Meble na wymiar do samodzielnego montażu

W dzisiejszych czasach meble do samodzielnego składania to proces, który już nie dziwi i nie jest ani czasochłonny ani niezrozumiały. Do wykonania takiego zadania niezbędne będą podstawowe narzędzia, które pomogą złożyć poszczególne elementy w całość. Przyda się w takiej sytuacji także podstawowa wiedza na temat ich funkcjonalności. Jeśli mamy jakiekolwiek pojęcie o montażu, złożenie mebli pod wymiar nie będzie wielkim wyczynem. Wystarczy dokładnie wczytać się w instruktarz, który krok po kroku pokieruje nas przez wszystkie etapy składania.

Meble na wymiar projektowanie

Od czego rozpocząć projektowanie mebli? Najlepiej od ustalenia wymiarów danego pomieszczenia. Zazwyczaj przed wykonaniem swojego projektu szukamy inspiracji w internecie, jednak pamiętajmy, że to, co może się nam spodobać nie musi być dla nas funkcjonalne. Nie zawsze też dany projekt będziemy mogli zrealizować w przestrzeni, jaką dysponujemy. Dlatego też pomyśl najpierw o tym, czego potrzebujesz, przyjrzyj się pomieszczeniu i ustal, jaki układ mebli będzie dla niego najlepszy. Ustal wstępną kolorystykę, rodzaj materiału, a dopiero na koniec zostaw szczegóły takie jak np. typ szafek, sposób ich otwierania czy też ilość szuflad czy półek i tym podobne.

Meble na wymiar konfigurator

Obecne czasy rozwinęły wiele możliwości w kwestii zakupów internetowych czy też projektowania mebli. Konfigurator mebli on-line to bardzo łatwa i wygodna personalizacja danego produktu. Możesz w nim określić cenę jak i wygląd mebli, a informacje o nowym zamówieniu zostają od razu przekazane na produkcje. Rozwiązanie to umożliwia optymalizację kosztów i oszczędność czasu. Co istotne, każda zmiana parametrów na stronie internetowej przelicza cenę mebla oraz aktualizuje model 3D. Jakie możliwości posiada taki konfigurator? Dzięki niemu możesz:

 • zmieniać gabaryty mebla,
 • modyfikować i wizualizować dany model w czasie rzeczywistym,
 • podmieniać materiały,
 • podmieniać uchwyty,
 • zmieniać nóżki,
 • zmieniać liczbę półek i szuflad,
 • obracać model w 3D,
 • przybliżać lub oddalać model.

Start typing and press Enter to search