O NAS

Historia firmy

Firma Jablomexim sp. z o.o., czyli właściciel Galerii Mebli Reguły powstała w 1991 roku i została założona przez Bożenę Jabłońską. Nasz pierwszy sklep, który wspominamy z „łezką w oku” znajdował się przy ulicy Gotarda 16 na warszawskim Służewcu, w budynku Domu Kultury Kadr. Kolejne punkty sprzedaży były otwierane sukcesywnie między innymi przy ulicy Grójeckiej, Garażowej czy Fieldorfa w Warszawie. W latach 90 poprzedniego wieku właśnie w w/w sklepach obsłużyliśmy tysiące Warszawiaków.

Na początku tego wieku w firmie zapadła decyzja o likwidacji istniejących punktów sprzedaży i przeniesienie działalności do będącego jeszcze wtedy w budowie budynku Galerii Mebli Reguły. Uroczyste otwarcie nowego salonu firmy miało miejsce w 2004 roku i od tamtego czasu funkcjonujemy i obsługujemy naszych klientów przy ulicy Aleje Jerozolimskie 323 w Regułach.

Firmą nadal zarządza osoba, która ją założyła czyli Bożena Jabłońska wraz synem Piotrem oraz córką Moniką, którzy w sklepie meblowym spędzili całe swoje dzieciństwo, życie nastoletnie i dorosłe. Jesteśmy firmą rodzinną, ludźmi którzy lubią swoją pracę, gdyż się na niej doskonale znają i lubią kontakt ze swoimi klientami. Jeżeli chodzi o naszych współpracowników, są to osoby, których najpierw długo szukaliśmy, a potem jeszcze dłużej szkoliliśmy. Nasz zespół to ludzie godni zaufania za których ręczymy własnym nazwiskiem.

Jeżeli chodzi o meble sprzedawane w naszej Galerii, muszą być to przede wszystkim produkty polskie. W naszej ofercie znajdą Państwo meble z największych i najlepszych krajowych fabryk typu Bydgoskie Meble, Etap Sofa, Aris Concept, Zakor, Mebin, Szynaka czy MP Nidzica. W sprzedaży mamy też produkty mniejszych rodzinnych stolarni, które wykonują dla nas meble pod wymiar klienta, posiadamy również własną produkcję stołów i tapicernię w której mogą Państwo zamówić meble wg własnego projektu i pomysłu. Wszystkie produkty w naszej ofercie przed wprowadzeniem do sprzedaży są przez nas sprawdzane i testowane, dzięki temu wiemy co Państwu polecić oraz co odradzić.

Nie jesteśmy marketem, outletem i innym „etem”, jesteśmy firmą z tradycjami, prowadzącą „sympatyczną” Galerię Mebli, gdzie panuje przytulna i kameralna atmosfera. Mamy w ofercie setki najlepszych mebli, własną stolarnię i tapicernię, najniższe ceny oraz najlepiej wyszkoloną obsługę. Jeżeli szukasz miejsca do zakupu swoich wymarzonych mebli, to mamy nadzieję że właśnie je znalazłeś. Do zobaczenia 🙂

Zespół

Nasza firma jest alternatywnym rozwiązaniem dla zakupów w wielkich sieciach meblowych, gdzie Państwa zamówienie to tylko kolejny numerek w systemie, handlowcy pracują w zawodzie maks 2 lata i doradzają Państwu według podręcznika. W tego typu sklepach Państwa kontakt z handlowcem kończy się w dniu zamówienia, a sprawę przejmuje anonimowa „Pani z biura”.

Nasz personel to ludzie, których pasją jest meblarstwo oraz urządzanie wnętrz. Każdy z nas pracuje w zawodzie minimum 10 lat, w tym czasie wiele doświadczyliśmy i dzięki temu więcej się nauczyliśmy, a skutkuje to tym, że się nie mylimy, nie ściemniamy i nie tracimy Państwa cennego czasu.

U nas nie są Państwo „numerkiem w systemie”, ale Naszym Klientem, z którym usiądziemy przy kawie, wysłuchamy potrzeb oraz oczekiwań i doradzimy od serca. U nas będą Państwo mieli swojego handlowca – opiekuna, który będzie zawsze dostępny pod telefonem, mailem lub na miejscu w salonie.

Ważna jest również nasza praca „za kulisami”. Wiemy jak magazynować Państwa meble, wiemy jak je przewozić i ekspresowo wnosić do mieszkania. Wiemy również jak tych mebli nie uszkadzać i umiemy je szanować.

Dochodzenie do perfekcji zajęło nam “tylko” jakieś 20 lat 🙂

Trzon firmy

*Pierwszy Plan – Bożena Jabłońska (założyciel), Piotr Jabłoński i Konrad Boniecki (kierownik i zastęca kierownika Galerii… sami nie wiedzą który jest który 🙂

*Drugi Plan – Marta Dymkowska (wsparcie prawne), Marcin i Jacek Cegielscy (szefowie ekipy transportowej “Intrans”)

MASZ PYTANIE?

Skontaktuj się z nami!

Jabłoński meble

Wśród wielu przeróżnych firm, odnalezienie tej najlepszej, rzetelnej, dla której produkcja mebli to życie jest trudne. Jednak Jabłoński meble to właśnie taka firma, która swoją popularność, jakość, staranność wykonania i wiele zalet zawdzięcza niczemu innemu, jak doświadczeniu zdobywanemu przez ponad dwie dekady. Dla wielu klientów właśnie to liczy się najbardziej, ponieważ chcą mieć pewność, że kupują do swojego domu meble trwałe, piękne, nietuzinkowe, starannie zaprojektowane oraz wykonane z dbałością o najmniejsze detale.

Start typing and press Enter to search