Sypialnia Szynaka – Velvet

Kategoria:
  • Styl: Nowoczesny
  • Dostępne wybarwienia: Dąb Rustikal
  • Możliwość wykonania wg wymiarów i projektów klienta: Nie

Meble Szynaka sypialnie – klasyka w Twojej sypialni

Zestawy Szynaka sypialnie zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy potrzebują solidnie wykonanych mebli, które mają posłużyć im przez wiele lat. Meble Szynaka sypialnie możesz kupić całościowo oraz jako pojedyncze meble, które idealnie w komponują się w Twoją sypialnianą przestrzeń. Meble z linii Velvet posiadają nie tylko nieoczywisty design, ale także inspirują do tworzenia unikatowych aranżacji. Dzięki ciepłym tonom drewna, masz duże pole do popisu w kwestii dobierania dodatków.

Opis

NAJLEPSZA OFERTA CENOWA, TEL. 22-798-00-04

  • Meble z linii Velvet to projekty, które zachwycają nieoczywistym designem i wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów.
  • Każdy mebel inspiruje do stworzenia wyjątkowych aranżacji, dzięki którym Twój dom będzie tętnił pozytywną energią.
  • Ciepła kolorystyka dębu rustical doskonale skomponuje się z indywidualną stylistyką Twojego wnętrza, a podświetlana wstawka ze szropowanego drewna litego umieszczona pomiędzy elementami frontów pozwoli stworzyć błogi nastrój.

Szynaka Velvet

Szukasz eleganckich, sprawiających wrażenie wyrafinowanych mebli, które będą się pięknie prezentować w Twoim salonie? Pragniesz, aby Twój dom, wnętrze, tętniło pozytywną energią? Jeśli tak, koniecznie wybierz meble Szynaka Velvet. Charakteryzują się bardzo ciepłą kolorystyką, która wprowadza do wnętrza wiele serca i przyjemnych emocji. Doskonale komponują się w rustykalną stylistyką wnętrza. Możliwe jest wstawienie specjalnego dodatku ze szropowanego drewna, który umieszczony jest zwykle pomiędzy elementami frontów. Pozwala to stworzyć fantastyczny nastrój.

ELEMENTY KOLEKCJI