Sypialnia MEBIN – Corino

Kategoria:

Wycena telefoniczna 22-798-00-04

  • Styl: Nowoczesny
  • Dostępne wybarwienia: 2 kolory
  • Możliwość wykonania wg wymiarów i projektów klienta: Nie

 

Opis

ZAPRASZAMY DO SALONU PO NAJLEPSZĄ CENĘ NA RYNKU !

  • Kolekcja Corino przeznaczona do salonu, jadalni i sypialni jest harmonijnym połączeniem prostoty, funkcjonalności i naturalnego piękna.
  • Meble modułowe o dynamicznych, geometrycznych formach i kontrastowych zestawieniach materiałowych występują w dwóch wybarwieniach: dąb naturalny i czarny oraz orzech i czarny.
  • Wykonane z elementów litego drewna dębowego i naturalnej okleiny dębowej są doskonałą ozdobą wnętrza.
  • Tym szlachetnym materiałom towarzyszy szkło i tkanina obiciowa, które nadają kolekcji niepowtarzalnego charakteru.
  • Doskonałym podkreśleniem walorów estetycznych mebli jest również światło LED, w dyskretny sposób oświetlające wnętrza szafek, komód, barków i witryn.
  • Interesujące rozwiązania takie jak barki z funkcją obrotowych półek, panel TV z drzwiami przesuwnymi, za którymi kryją się praktyczne półki czy wygodne łóżko z pojemnym schowkiem na pościel i praktycznym podnośnikiem materaca to świetna propozycja dla wymagających użytkowników.

 

Mebin Corino cennik

Planujesz nową sypialnię w bardziej nowoczesnym stylu? A może zdecydowałeś się dopiero co na generalny remont? Tak czy inaczej, prezentujemy sypialniany zestaw mebli Mebin Corino. Cennik zestawu jest sztywny, ponieważ nie uwzględniamy wykonania tych mebli pod wymiar i na życzenie klienta. Odwiedź nasz salon i wybierz najlepszy zestaw sypialniany dla siebie. Mebin Corino występuje w dwóch wariantach kolorystycznych – dąb naturalny i czarny oraz orzech i czarny.  Zobacz Mebin Corino cennik i zdecyduj.

 

Sypialnia z oferty www.mebin.pl Corino

Prezentujemy sypialnię wprost od producenta www.mebin.pl Corino. Jest to nowoczesny zestaw mebli dostępny w dwóch kolorach wybarwienia, który doskonale sprawdzi się w przytulnych, ale także eleganckich wnętrzach. Nie jest to komplet dostępny na wymiar, jednak warto zwrócić na niego uwagę ze względu na unikatowe wykonanie. Zestaw pochodzący z www.mebin.pl Corino przeznaczony jest do salonu, jadalni oraz sypialni. Dąb oraz naturalna okleina dębowa są doskonałą ozdobą każdego wnętrza.

CENNIK ELEMENTÓW