MEBLE WYPOCZYNKOWE NA WYMIAR WARSZAWA

Meble wypoczynkowe „na wymiar” dzielimy na 3 kategorie

KATEGORIA 1

MEBLE WEDŁUG PROJEKTU I POMYSŁU KLIENTA

Posiadamy do dyspozycji własną stolarnię i tapicernię, w której wykonujemy kanapy oraz narożniki według projektów oraz wizualizacji dostarczonych przez naszych klientów.

KATEGORIA 2

MEBLE Z NASZEGO KATALOGU OZNACZONE „NA WYMIAR”

Modele te można wykonać według własnych wymiarów, zmienić szerokość i rodzaj boków, przeszyć oraz innych detali.

KATEGORIA 3

MEBLE Z NASZEGO KATALOGU OZNACZONE MODEL MODUŁOWY

Modele te są dostępne w różnych kształtach i wymiarach w ramach łączenia ze sobą oferowanych przez producentów modułów (Siedziska 1,2,3 osobowe, naroża, leżanki, itp).

KLIKAJĄC PONIŻEJ NA PRZYCISK „KANAPY” LUB „NAROŻNIKI” ZOSTANĄ PAŃSTWO PRZEKIEROWANI DO KATALOGU MEBLI „NA WYMIAR” I MODELI „MODUŁOWYCH”.

MASZ PYTANIE?

Skontaktuj się z nami!

Meble wypoczynkowe na wymiar Warszawa

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór mebli tapicerowanych, wypoczynkowych na zamówienie. Od lat działamy w branży, proponując wypoczynkowe meble tapicerowane i nie tylko. Wykonane z dbałością o każdy detal, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Bogata oferta mebli wypoczynkowych na zamówienie

Każdy, kto urządza swój dom lub mieszkanie, chce, aby przestrzeń była wyjątkowa. W końcu dom to nasz azyl, w którym odpoczywamy, relaksujemy się, spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi. Odpowiednio dopasowane meble wypoczynkowe powinny nie tylko być funkcjonalne, ale także stylowe. Stąd najlepiej wybrać meble na wymiar, które będą skrojone na miarę oczekiwań. Meble tapicerowane, które oferujemy, dopasujesz dokładnie do swojego wnętrza.

Jakie meble wypoczynkowe wybrać?

Największą popularnością cieszą się komplety wypoczynkowe do salonu. Wśród nich można znaleźć kanapy, sofy, narożniki, fotele, pufy, podnóżki. Wygodne meble pozwalają na nieograniczony komfort. W naszym salonie meblowym w Warszawie można znaleźć również tapczany, wersalki i wiele więcej. Meble można połączyć w atrakcyjne, funkcjonalne komplety wypoczynkowe, które zapewnią domowy relaks. Wiele osób w salonie wybiera przeważnie komplet składający się z dwóch foteli oraz kanapy bądź sofy. Można postawić na gotowy zestaw wypoczynkowy lub zamówić swój własny komplet mebli na wymiar. Szeroka gama produktów w zakresie mebli wypoczynkowych sprawia, że można niemal dowolnie dopasować meble do stylu salonu, pokoju dziennego. Proponujemy zarówno meble do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji w wielu barwach do wyboru. Dopełnią każdą domową kompozycję, czyniąc ją rodzinnym miejscem. Nasz salon meblowy Galeria Reguły znajduje się niedaleko Warszawy!

 

Sprawdź ofertę:

Start typing and press Enter to search