Materace Tempur

TEMPUR to ekskluzywne materace znane na całym świecie. Materiał TEMPUR®, którego skład jest objęty tajemnicą, został opracowany przez NASA, by wspierać i chronić astronautów podczas startu w kosmos. Jednak nie tylko ciała astronautów wymagają atencji. Teraz każdy użytkownik materacy TEMPUR® może przekonać się, jak komfortowo odpoczywa się zarówno na materacach miękkich, średnich jak i twardych. Dopasowanie materaca do kształtu ciała oraz równomierne podparcie ciała podczas snu to pewność, że sen będzie komfortowy, efektywny i odprężający.

Materace Tempur pod wpływem ciepła idealnie dopasowują się do ciała użytkownika, dzięki czemu śpimy w idealnie dopasowanej do NAS przestrzeni. Mięśnie oraz kręgosłup w trakcie spania nie walczą z „odbijającą” pianką lub sprężyną, jak to ma miejsce w standardowych materacach. Fantastyczną cechą materacy Tempur jest absorbowanie drgań. Ruchy osoby śpiącej z nami nie będą nas w nocy budzić, gdyż nie będziemy ich wyczuwać.

Zapraszamy na drugie piętro Galerii, chętnie pokażemy Państwu „Świat TEMPUR”, w którym na pewno się Państwo zakochają 🙂 Aktualnie proponujemy bardzo atrakcyjne rabaty na cały asortyment TEMPUR!

Wyceny są dostępne przez telefon ( tel. 227980004 ) lub mailowo zamowienia@galeriareguly.pl.

MODELE MATERACY

Wszystkie modele są dostępne w trzech grubościach: 21cm, 25cm lub 30 cm.

TEMPUR CLOUD – NIEZRÓWNANA MIĘKKOŚĆ

Górna warstwa komfortowych materaców jest wykonana z innowacyjneo materiału TEMPUR® ES (Extra Soft), który ma zapewniać nieustanny relaks. Współgra to idealnie z warstwą redukującą nacisk zapewniającą doskonałe podparcie, charakterystyczne dla protuktów TEMPUR®.

TEMPUR ORIGINAL – ŚREDNIO TWARDY

Materac z kolekcji TEMPUR® Original posiada materiał TEMPUR®, który reaguje na temperaturę, kształt i ciężar Twojego ciała, nawet gdy ruszasz się podczas snu. Dlatego tak idealnie się do Ciebie dopasowuje niezależnie od tego, jak śpisz.

TEMPUR SENSATION – TWARDY

Materac z kolekcji TEMPUR® Original posiada materiał TEMPUR®, który reaguje na temperaturę, kształt i ciężar Twojego ciała, nawet gdy ruszasz się podczas snu. Dlatego tak idealnie się do Ciebie dopasowuje niezależnie od tego, jak śpisz.

TEMPUR FIRM – NAJTWARDSZY

TEMPUR® Firm został zaprojektowany z dodatkową warstwą naszego najbardziej zaawansowanego materiału wspierającego, aby zapewnić bezkompromisowe wsparcie i najwyższy komfort, dając ciału długotrwałe oparcie i redukcję nacisku.

TEMPUR HYBRID- ŚREDNIO TWARDY + SPRĘŻYNY

ŚREDNIEJ TWARDOŚCI MATERACE ŁĄCZĄCE SPRĘŻYNY I MATERIAŁ TEMPUR®

Materace z naszego najnowszego asortymentu łączą w sobie pokrycie z zaawansowanego, dostosowującego się do kształtu ciała materiału TEMPUR®, z kilkoma warstwami mikrosprężyn Precision™, które umożliwiają swobodne ruchy ciała podczas snu.

MASZ PYTANIE?

Skontaktuj się z nami!

Start typing and press Enter to search