Materace Tempur

TEMPUR to ekskluzywne materace znane na całym świecie. Oryginalny materiał TEMPUR®, którego skład jest objęty tajemnicą, został opracowany przez NASA, by wspierać i chronić astronautów podczas startu w kosmos. Jednak nie tylko ciała astronautów wymagają atencji. Teraz każdy użytkownik materacy TEMPUR® może przekonać się, jak komfortowo odpoczywa się zarówno na materacach miękkich, średnich jak i twardych. Dopasowanie materaca do kształtu ciała oraz równomierne podparcie ciała podczas snu to pewność, że sen będzie komfortowy, efektywny i odprężający. To właśnie cechy, które wyróżniają każdy materac TEMPUR®.

Materace Tempur pod wpływem ciepła idealnie dopasowują się do ciała użytkownika, dzięki czemu śpimy w idealnie dopasowanej do NAS przestrzeni. Zapewnia to prawdziwy komfort i odpowiednie podparcie ciała. Mięśnie oraz kręgosłup w trakcie spania nie walczą z „odbijającą” pianką lub sprężyną, jak to ma miejsce w standardowych materacach. Fantastyczną cechą materacy Tempur jest absorbowanie drgań, które dodatkowo zapewniają mikro sprężyny Precision w wersji Hybrid. Ruchy osoby śpiącej z nami nie będą nas w nocy budzić, gdyż nie będziemy ich wyczuwać. Możemy spać lepiej, dłużej i głębiej. Materac TEMPUR® to komfort i podparcie ciała – dla każdego.

Poznaj: kolekcja TEMPUR® Original, TEMPUR® Cloud, TEMPUR® Sensation, TEMPUR® Firm, materace TEMPUR® Hybrid.

Zapraszamy na drugie piętro Galerii, chętnie pokażemy Państwu „Świat TEMPUR”, w którym na pewno się Państwo zakochają 🙂 Aktualnie proponujemy bardzo atrakcyjne rabaty na cały asortyment TEMPUR!

Wyceny są dostępne przez telefon ( tel. 227980004 ) lub mailowo zamowienia@galeriareguly.pl.

MODELE MATERACY

Wszystkie modele są dostępne w trzech grubościach: 21cm, 25cm lub 30 cm.

TEMPUR CLOUD – NIEZRÓWNANA MIĘKKOŚĆ

Górna warstwa komfortowych materaców jest wykonana z innowacyjnego materiału TEMPUR® ES (TEMPUR® Extra Soft), który ma zapewniać nieustanny relaks. Materiał TEMPUR® Extra Soft współgra  idealnie z warstwą redukującą nacisk zapewniającą doskonałe podparcie, charakterystyczne dla produktów TEMPUR®.

TEMPUR ORIGINAL – ŚREDNIO TWARDY

Materac z kolekcji TEMPUR® Original posiada materiał TEMPUR®, który reaguje na temperaturę, kształt i ciężar Twojego ciała, nawet gdy ruszasz się podczas snu. Dlatego tak idealnie się do Ciebie dopasowuje niezależnie od tego, jak śpisz.

TEMPUR SENSATION – TWARDY

Materac z kolekcji TEMPUR® Original posiada materiał TEMPUR®, który reaguje na temperaturę, kształt i ciężar Twojego ciała, nawet gdy ruszasz się podczas snu. Dlatego tak idealnie się do Ciebie dopasowuje niezależnie od tego, jak śpisz.

TEMPUR FIRM – NAJTWARDSZY

TEMPUR® Firm został zaprojektowany z dodatkową warstwą naszego najbardziej zaawansowanego materiału wspierającego, aby zapewnić bezkompromisowe wsparcie i najwyższy komfort, dając ciału długotrwałe oparcie i redukcję nacisku.

TEMPUR HYBRID- ŚREDNIO TWARDY + SPRĘŻYNY

ŚREDNIEJ TWARDOŚCI MATERACE ŁĄCZĄCE SPRĘŻYNY I MATERIAŁ TEMPUR®

Materace z naszego najnowszego asortymentu łączą w sobie pokrycie z zaawansowanego, dostosowującego się do kształtu ciała materiału TEMPUR®, z kilkoma warstwami mikrosprężyn Precision™, które umożliwiają swobodne ruchy ciała podczas snu i łatwość poruszania się. Wyjątkowa redukcja nacisku i komfort dla dwóch osób.

MASZ PYTANIE?

Skontaktuj się z nami!

Materace do spania – wybór materaca ma wpływ na komfort snu

Dobór właściwego materaca ma kluczowe znaczenie dla jakości nocnego wypoczynku oraz naszego samopoczucia. Materac bardzo wpływa na komfort snu. W nocy podtrzymuje także ciało i zapobiega tym samym bólom pleców, bioder czy karku. Poprawnie dobrany sprawia, że nocny wypoczynek jest prawdziwą przyjemnością. Dlatego decyzji o tym, jaki materac wybrać, warto poświęcić nieco czasu i uwagi.

Najnowszy design zawierający materiał Tempur – postaw na wygodne materace Tempur

Wybierając materac należy pamiętać, aby dopasować odpowiednią twardość materaca. Jeśli wybierzemy zbyt miękki model, będziemy mieć trudność ze zmianą pozycji, poruszaniem się, a ciało nie będzie dobrze podtrzymywane – zapadniemy się. Twardość materaca należy dobrać do wagi, a także oczekiwań danej osoby. Materace twarde, H4, są odpowiednie dla osób cięższych, natomiast H2, H3 to materace średnio-twarde, najbardziej uniwersalne.

Start typing and press Enter to search