Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Sklep meblowy: wyjątkowe wersalki z funkcją spania

Urządzanie salonu nierzadko bywa sporym wyzwaniem. Właściciele niewielkich mieszkań mają dodatkowo utrudnione zadanie. Chodzi przecież o dobór mebli, które pozwolą cieszyć się oczekiwanym komfortem, a jednocześnie nie zajmą sporej przestrzeni. Sofa jest meblem przeznaczonym wyłącznie do siedzenia. To dlatego, chcąc mieć mebel z funkcją spania, należy zainwestować w wersalkę. Zwracamy uwagę na kilka czynników, m.in. rozmiar, styl, powierzchnia spania.

Wersalka Warszawa sklep – wersalka Warszawa tanio

Wersalka jest meblem posiadającym szereg atutów. Jest rodzajem tapicerowanego mebla, który swoim wyglądem przypomina ławkę. W ofercie można znaleźć wiele rozmaitych wersalek. Niektóre z nich przeznaczone są dla dwóch, inne dla trzech osób. Wersalki składają się z podstawy w formie skrzyni prostokątnej, w której można ukryć pościel, a także z dwóch ram tapicerowanych. Całość jest połączona ze skrzynią przy pomocy metalowych łączników. Po podniesieniu jedna z ram jest oparciem wersalki. Ogromnym atutem jest możliwość rozkładania i chowania pościeli do pojemnika. To dlatego wersalka jest praktyczna, funkcjonalna, stylowa, a jednocześnie łatwa w ustawieniu.

Wersalki Warszawa promocje – wersalki tanio – bogata oferta stylowych wersalek

Wersalki zajmują niewiele miejsca, dlatego znajdą zastosowanie nawet w niewielkich mieszkaniach, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni. W razie potrzeby zagwarantują miejsce do spania dla gości. W dzień będą komfortowym meblem, w którym możemy czytać książkę, oglądać telewizję czy po prostu wypoczywać.

Wersalki do spania Warszawa – wersalki rozkładane Warszawa – wersalka z dużą powierzchnią spania

Często błędnie wersalki są utożsamiane z sofą czy kanapą. Jest to jednak inny rodzaj tapicerowanego mebla. Wersalki z funkcją spania posiadają funkcję rozkładania. Siedzisko i oparcie są połączone w jedną całość. Wersalka otwiera się poprzez uniesienie siedziska pod kątem prostym. Dodatkowym plusem jest dostęp do skrzyni na pościel. Wersalka z powodzeniem może zastąpić sofę w salonie. Może również zastąpić łóżko w sypialni, jeśli nie ma wystarczająco dużo miejsca na zamontowanie pełnowymiarowego mebla.

Meble wersalki, wersalki kanapy Warszawa

W naszym salonie meblowym koło Warszawy dostępne są rozmaite warianty, jeśli chodzi o wersalki. Dzięki temu możliwe jest stuprocentowe dopasowanie mebla zarówno do stylistyki salonu czy sypialni, jak i potrzeb domowników. Nie trzeba decydować się na żadne kompromisy! Oferowane przez nas wersalki z funkcją spania są stylowe, praktyczne i dostępne w atrakcyjnych cenach!

Czy warto kupić wersalki w centrum meblowym koło Warszawy?

Bardzo ważne jest to, aby odpowiednia wersalka była przede wszystkim wygodna. Co to oznacza w praktyce? Mebel musi mieć duże siedzisko, pojemną skrzynię na pościel i sprawny system rozkładania. Niektóre wersalki mogą dodatkowo posiadać boki lub podparcia, które przydadzą się podczas siedzenia. Istotna jest funkcja spania oraz to, co się z nią wiąże. Odpowiedni rozmiar przestrzeni do spania na wersalce wynosi 190×120 cm. Warto mieć ten czynnik na uwadze, wybierając wersalkę do spania.