Wyświetlanie wszystkich wyników: 53

Narożniki skórzane Warszawa: największy salon meblowy

Atutem narożników skórzanych jest przede wszystkim ich uniwersalny i ponadczasowy charakter. Skóra zawsze prezentuje się elegancko, stylowo. Wprowadza do wnętrz namiastkę luksusu. Warto jednocześnie podkreślić, że do mebli ze skóry ciało się nie przykleja. To dlatego bez obaw można zdecydować się na skórzany zestaw wypoczynkowy ze skóry naturalnej. Zarówno ubrania, jak i nagie ciało nóg nie będzie się przyklejało. Skóra jest porowata, oddycha. Problem z przyklejaniem występuje wtedy, gdy zdecydujesz się na narożnik ze skóry ekologicznej. Naturalna skóra ma również ten atut, że nie gromadzi się w niej wilgoć. Nie gromadzą się roztocza, kurz, bakterie w strukturze. Mimo tego, że narożnik ze skóry jest obity wysokiej jakości materiałem, który jednocześnie jest szlachetny, skórzane meble łatwo jest zachować w czystości i dobrej kondycji. Liczy się jednak regularność. Wystarczy dopasować odpowiedni środek do pielęgnacji skóry i czyścić narożnik przy użyciu miękkiej ściereczki lub rękawicy z frotty. Bardzo ważne jest to, aby nie używać wody z mydłem czy płatkami mydlanymi, płynu do mycia naczyń, silnych środków czyszczących. Przez nieuwagę łatwo uszkodzić skórę i pozbawić ją specjalnej powłoki ochronnej.

Komplety wypoczynkowe ze skóry: centrum meblowe koło Warszawy

Naturalna skóra ma również inne atuty. Przede wszystkim, nie powoduje podrażnień czy uczuleń. To bardzo delikatny materiał, który jednocześnie jest wysoce trwały. Wybierając narożnik ze skóry, można mieć gwarancję, że wnętrze zyska przytulny, przyjemny klimat. Jednocześnie będzie bardziej eleganckie i prestiżowe. Skórzane meble nie gromadzą kurzu, zatem znika problem z roztoczami. To atut w domach, gdzie mieszkają alergicy. Narożniki, sofy i kanapy skórzane są ponadto estetyczne i pasują do wielu stylów wnętrz.

Czy warto zdecydować się na narożnik skórzany?

Narożnik ze skóry będzie służyć latami, o ile odpowiednio się o niego zadba. Należy regularnie go czyścić i pielęgnować z użyciem specjalnych płynów oraz odżywek. Przez długi czas będzie cieszyć estetyką i komfortem. W naszym salonie meblowym czeka bogata kolorystyka narożników skórzanych. W kategorii sofy i kanapy, skórzany narożnik zajmuje chlubne, wysokie miejsce.

Zalety narożników ze skóry

Jak widać, narożniki skórzane mają całe mnóstwo zalet. Świetnie sprawdzą się w przypadku domów, gdzie mieszkają małe dzieci i czworonogi. Należy jednak uważać, aby pupil nie uszkodził mebla pazurkami. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą stylowych narożników w kategorii dom, a także dom i ogród.

Zapraszamy do naszego sklepu, łatwo dojazd z okolic Warszawy oraz z wielu dzielnic: Warszawa Ochota, Warszawa Bielany, Warszawa Ursynów czy Warszawa Śródmieście.